Smilšu strūklas kabīnes cena

Smilšu strūklas kabīnes cena
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Smilšu strūklas kabīne


Ķīnas smilšu strūklas telpā var tīrīt lielas tērauda konstrukcijas daļas, eļļas tvertnes, tērauda cauruļu ārsienas un tā tālāk. Patika ārvalstu klienti


Katrs strūklas telpas elements ir konstruēts tā, lai būtu līdzsvarā ar citiem elementiem - tas nodrošina, ka izstrādājumu plūsma, abrazīvu un putekļu plūsma ir vienmērīga un vienmērīga.

Pēc rūpīgas izpūtēja telpas mērķu un mērķu izpētes un analīzes mūsu inženieru komanda izmanto daudzu gadu pieredzi un plašu instalētu sprādzienbīstamo telpu bāzi, kas darbojas visā pasaulē, lai pārliecinātos, ka Blast Room piedāvājums atbilst visiem kritērijiem kā kā arī dod iespēju attīstīties nākotnē.

Tā kā katra sprādzienbīstamā istaba ir izstrādāta specifiski katram projektam, pielāgošanas iespējas ir bezgalīgas: vairāki spridzinātāji darbojas vienā telpā; piekļuvi izstrādājumiem caur spridzināšanas telpas vienu galu vai abiem galiem; abrazīvās reģenerācijas iespējas, tajā skaitā: slaucīšanas bedre, šķērskonveijers, U forma, H forma un pilnīga automātiskai reģenerācijai ar konveijeru sistēmu vai
metāllūžņi; putekļu nosūkšana uz leju vai iegrimi; automātiska smilšu pārstrāde ar magnētisko atdalīšanu.Papildu elastībai mūsu uzņēmums var piedāvāt kombinētu strūklas un krāsas istabu: kad spridzināšana ir pabeigta un abrazīvs ir reģenerēts, tiek aktivizēta atsevišķa krāsas iegūšanas sistēma un var sākties produkta krāsošana. Samazinātā produktu apstrāde nodrošina papildu kvalitātes kontroli, kā arī izmaksu ietaupījumus.

Ja jūs meklējat jaunu smilšu strūklas kabīnes cenu pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavots Ķīnā, karstu pārdošanu, tiešo pārdevēju un ārzemju smilšu strūklas kabīnes cenu no profesionāla ražotāja, piegādātāja un rūpnīcas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr atrodamies pēc jūsu vajadzībām pēc CE, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, kā arī PUHUA smilšu strūklas kabīnes cena. Laipni lūgti vairumtirdzniecības produkti ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu no mums.
Izmeklēšana