Smilšu strūklu stends

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas
Produkta apraksts
Smilšu strūklu zāle galvenokārt tiek izmantota, lai apstrādātu lielas detaļas vai īpašas un sarežģītas darba daļas, lai panāktu virsmas tīrīšanu rūsu, palielinātu adhēziju starp darbgaldu un pārklājumu un citiem efektiem. Smilšu strūklu telpā uzstādītais smidzinātājs var tīrīt detaļu virsmu, izmantojot saspiestu gaisu kā spēku, metālisku abrazīvu kā spridzināšanas līdzekli.

Darba detaļu pārvadā ratiņi, un abrazīvu var automātiski noņemt un noņemt automātiski.Durvis
Servisa durvis ir veidotas metinātos profilos un ir noslēgtas tērauda plāksnēs, un tās iekšēji ir pārklātas ar nodilumizturīgu gumiju. Ekskluzīvā blīvēšanas sistēma novērš abrazīvu materiālu zudumu un ļauj bez durvīm slēgt durvis. Pēc izvēles var tikt piegādātas divas durvis (tuneļa tipa istaba) un viena durvīm operatoram. Sensori, kas savienoti ar durvīm, automātiski pārtrauc spridzināšanas darbību, kad viens no tiem ir atvērts.
Gaismekļi
Katra LED lampu konstrukcija un pozicionēšana ļauj maksimāli izmantot spilgtumu. Stiprināšanas sistēma ļauj viegli noņemt, apkopes nolūkos.
Darba kameras
Iebūvētas krāsainas tērauda flīzes tās modulē, lai apmierinātu jebkuru dimensiju augstumā, platumā un garumā. Iekšpusē (izņemot no griestiem) ir gumijas pārklājums, kas pasargā no nobrāzumiem un palīdz akustiskajā izolācijā.
Abrazīvo materiālu horizontālā transportēšana
Šī sistēma apvieno skrāpju ratiņu piedziņu, kas veic abrazīvo materiālu darba kameras centram, kur to savāc skrūves konveijers (dažos gadījumos lentes konveijers), kas veic abrazīvu materiālu līdz kausa pamatnei lifts (abrazīvu materiālu attīrītājs). Visā grīdas virsmā ir režģis, kas pārklāts ar perforētu plāksni, kurā tiek saglabāti lielāki piemaisījumi vai pat mazas detaļas, kas var nejauši nokrist uz grīdas. Šī CMV izmantotā unikālā sistēma, pateicoties berzes koeficientam (nodilumam), ir nepieciešama daudz mazāka instalētā jauda, kas ir pārējām sistēmām, kas šajā sistēmā ir daudz mazāka.
Vadības panelis
Uzmontēts ekranētā korpusā, tam ir siltuma aizsardzība un motora bloķēšana, tādēļ nav iespējams tos pieslēgt nepareizajā secībā. Pēc izvēles, tas tiek piegādāts ar PLC, lai automātiski kontrolētu iekārtu. Tas atbilst vissvarīgākajiem starptautiskajiem standartiem, tostarp EEK 60204-1. Ja jūs meklējat jaunu smilšu strūklu kabīne pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavoti Ķīnā, karstā pārdošana, tiešais pārdevējs un ārvalstu smilšu strūklu kabīne no profesionāla ražotājs, piegādātājs un rūpnīcas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr pēc Jūsu vajadzībām, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, un PUHUA smilšu strūklu stends. Un laipni gaidīti, lai saņemtu mūsu produktus ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu.
Izmeklēšana