Rotora smilšu strūklu mašīna

Rotora smilšu strūklu mašīna
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Rotora smilšu blaster mašīna

Apraksts

Iekārtas šasijā ir uzstādīti skrēpi un divi ātrgaitas rotori ar asmeni. šasija griežas pulksteņa rādītāja virzienā, rotors un skrāpis griežas pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam. Rotora ātrums ir lielāks par šasijas ātrumu. Tā kā šasijai un rotoram ir pretēja kustība, un ātrums ir atšķirīgs, tādēļ šasijas smiltīm ir atšķirīga ātruma atšķirība. Smilšu graudi rada atbilstošu berzes spēku un bīdes spēku, kas izraisa slīpēšanu, sajaukšanos, šķelšanos. Šāda veida mašīna ne tikai sajaucas ar augstu efektivitāti, bet smiltis pēc sajaukšanas ir labas kvalitātes.

Izmanto

Galvenokārt tiek izmantots smalko smilšu liešanas darbnīcai, jaukta tipa vienreizējai smilšu masai var būt sajaukta sausā plēves smilts, cietais smilts, smilšu virsma un pamatblīvs, stikls, keramika, ugunsizturīgie materiāli utt., Var izmantot arī rūpniecībā sajauc dažādus pulverus, granulētie materiāli.

Tehniskie parametri

Vienums


S1420S

S1425E

Diska diametrs

mm

φ2000

φ2500

Vienreizējs barošanas apjoms

Kilograms

1500

3000

Ražīgums


40

90

Sadrupināšanas jauda

kw

37

90

Rotora motora jauda

kw

2 * 18.5

2 * 37

Rotora-motora novērtējums

apgriezieni

34,5

26

Rotora rotējošais ātrums

apgriezieni

270

350


Ja jūs meklējat jaunu rotoru smilšu strūklu mašīna pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavoti Ķīnā, karstā pārdošana, tiešais pārdevējs un aizjūras rotora smilšu strūklu mašīna no profesionāla ražotājs, piegādātājs un rūpnīcas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr ir jūsu vajadzībām pēc CE, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, un PUHUA rotora smilšu strūklu mašīna. Un laipni gaidīti, lai saņemtu mūsu produktus ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu.
Izmeklēšana