QH69 Rullīšu konveijera H staru Shot spridzināšanas iekārtas profesionāls ražotājs

QH69 Rullīšu konveijera H staru Shot spridzināšanas iekārtas profesionāls ražotājs
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

Rullīšu tipa Shot spridzināšanas iekārtas ar apstrādājamo detaļu tīrīšana


Iezīmes:

1. tērauda plāksne nošāva spridzināšanas mašīna ir trīs veidu iet caur tips:

Rullīšu nogādājot iziet cauri, ratiņiem iziet cauri, pakaramais iziet cauri.

2. tie tiek plaši izmantoti uzņēmumos tērauda plāksnes, tērauda struktūru, mašīnu projektēšanu, tilta, ēkas un tā tālāk. Pēc spridzināšanas shot, to var noņemt rūsa, oksīds slāņi, metināšanas izdedži un citu piesārņotāju un likvidētu virszemes stresa spēku.

3. pēc spridzināšanas shot, tas var uzlabot krāsu filmu saķeri ar tērauda, uzlabo pretkorozijas spējas, uzlabot kvalitāti un pagarinātu darbmūžu tērauda struktūru.

4 tērauda šāvienu blasted ar spridzināšanas turbīnas tiks savākti,attīrot ar šāvienu apvilktu sistēmas un turpināt izmantot atkal spridzināšanas turbīnas.

5. darba procesa gaitu šāvienu apvilktu sistēmas:tērauda šāvienu blasted ar spridzināšanas turbīnas tiks apkopoti pa portreta skrūves tipa transportieri un piegādāts kausu liftu kausu lifts cels uz gaisa mazgāšanas tipa atdalītāju.

6. pēc atdala,putekļi un šķelto tērauda šāvienu tiks izņemti no tērauda šāvienu un tērauda labu kadru ielidos glabāšanas nodalījums.


201512151117460079956.png

Ja jūs meklējat jaunu qh69 rullīšu konveijera h staru nošāva spridzināšanas mašīnu profesionāli ražotājs pārdošanu, rūpnīcas cenu, zīmolu, ražots Ķīnā, karsti pārdošanu, tiešo pārdevēju un aizjūras qh69 rullīšu konveijera h staru skrotis spridzināšanas iekārtas profesionāli ražotājs profesionāls ražotājs, piegādātājs un rūpnīcas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr esam pie savām vajadzībām CE, pielāgotus, profesionālu, konkurētspējīga, augsta precizitāte, jaunu un labas kvalitātes un PUHUA qh69 rullīšu konveijera h rāmju spridzināšanas shot mašīna profesionāls ražotājs. Un no mums Laipni lūgti vairumtirdzniecības produktus ar kvalitatīvu un profesionālu noformējumu.
Izmeklēšana