Turbīnas strūklas sprādziena darba princips

Kā mēs visi zinām, šāviena spridzināšanas iekārtas galva ir šāviena spridzināšanas iekārtas daļa, kuru ir ļoti viegli sabojāt. Kāds ir galvas darbības princips? Šodien Qingdao Puhua tehniskais redaktors runās par šāviena spridzināšanas mašīnas galvas darbības principu.

Divkāršie diski mešanas galvā ir sabiedēti veselumā, veidojot lāpstiņriteņa korpusu. Kā mēs visi zinām, lāpstiņriteņa korpuss ir aprīkots ar astoņiem asmeņiem, un lāpstiņriteņa korpuss un šāviena ritenis, kas atrodas šāviena riteņa centrā, ir uzstādīti uz galvenās ass, kuru darbina motors. Pārvalka iekšējais apvalks ir aprīkots ar aizsargplāksni, bet pārsega apvalks ir aprīkots ar virziena uzmavu un izšauto padeves cauruli. Kad mašīna darbojas, šāviens no šāviena padeves caurules ieplūst šāvienu spridzināšanas mašīnā. Šāviņa sākotnējo ātrumu var iegūt ar riteni, kas griežas sinhroni ar asmeni. Šāviņš izlien caur virziena piedurknes logu un tiek izmests uz ātrgaitas rotējošās lāpstiņas ārpus virziena piedurknes. Pēc tam, kad asmens ir vēl vairāk paātrinājis, tas tiek izmests uz notīrītās sagataves virsmas.

Tāpēc šāviena spridzināšanas mašīnas galvas kvalitāte tieši ietekmēs sagataves tīrīšanas efektu. Tāpēc augstas kvalitātes šāvienu spridzināšanas mašīna ir arī svarīgs faktors, kas jāņem vērā, kad lietotājs iegādājas šāvienu spridzināšanas mašīnu. Ja rodas problēmas ar izšautā spridzināšanas iekārtas galvu.