Kāpēc vajadzīga šautu spridzināšana uz šosejas tilta bruģa?

1. Pēc izšaušanas sprādziena berzes koeficients var sasniegt 0,7–0,75 (Mu 65km / H) un tekstūras dziļums ir 0,45;

2. Nošautais spridzināšanas aprīkojums vienā reizē var notīrīt un notīrīt vircu un piemaisījumus uz betona virsmas.

3. Ir svarīgi, lai betona virsma vienlaikus tiktu noskūta, lai virsma būtu vienmērīga un raupja.

4. Ūdensnecaurlaidīgā slāņa un betona pamatnes slāņa saķeres stiprība ir ievērojami uzlabojusies, un šajā procesā betona plaisas un citas slimības var pilnībā atklāt, lai iepriekš veiktu koriģējošus pasākumus.

5. Bruģa pretslīdēšanas veiktspējai tunelī ir augstākas prasības. Šāvienu spridzināšanas process ir apstrādes metode ar vienkāršu uzbūvi, nelielām investīcijām aprīkojumā, zemām ekspluatācijas izmaksām, ievērojamu efektu un vides aizsardzību.

6. Izmantojot tvertnes spridzināšanas iekārtas, lai periodiski notīrītu tuneļa bruģi, var ievērojami uzlabot situāciju, kad piesārņojuma un riepu zīmju dēļ tiek samazināts seguma berzes koeficients, kas ievērojami uzlabo tuneļa seguma pretslīdes pretestību un ievērojami samazina negadījumu līmeni.

未标题-1

Bruģa izšaušanas iekārta ir mašīna, kas ar mehānisku metodi ar lielu ātrumu un noteiktā leņķī met šāvienus uz darba virsmas. Šāviens ietekmē ceļa virsmu, ceļa virsmu padara raupju un noņem atlikumus. Tajā pašā laikā putekļu savācēja radītais negatīvais spiediens atgūs granulas un notīrītos piemaisījumus un putekļus. Pēc gaisa plūsmas tīrīšanas neskartās granulas tiks automātiski pārstrādātas, un piemaisījumi un putekļi iekritīs arī putekļu kastē.

1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group ir profesionāls mehānisko iekārtu ražotājs ar lielu ražošanas izturību un perfektu pēcpārdošanas pakalpojumu sistēmu. Uzņēmumā tiek ražots ne tikai skrošu strūklas mašīnu aprīkojums, bet arī CNC štancēšanas mašīnu aprīkojums, kas jums ir laba izvēle tehnikas un aprīkojuma iegādei.