Kāda ir atšķirība starp skrošu strūklas mašīnu un smilšu strūklas mašīnu?

Shot smaling ir virsmas nostiprināšanas process, ko plaši izmanto rūpniecībā. Tās aprīkojums ir vienkāršs, lēts, to neierobežo sagataves forma un novietojums, to ir viegli lietot, bet darba vide ir slikta. Shot smaling tiek plaši izmantots, lai uzlabotu detaļu mehānisko izturību, kā arī nodilumizturību, izturību pret nogurumu un izturību pret koroziju. Var izmantot arī virsmas matēšanai, katlakmens noņemšanai un atlikušo spriegumu novēršanai liešanā, kalšanā un metināšanā.

未标题-1

Ar smilšu strūklu kā jaudu izmanto augsta spiediena vēju vai saspiestu gaisu, un parasti strūklas strūklas ir ātrgaitas rotējošs spararats, lai tērauda smiltis projicētu lielā ātrumā. Šāvienu spridzināšanas efektivitāte ir augsta, taču būs strupceļi, savukārt šāvienu tīrīšana ir elastīgāka, taču enerģijas patēriņš ir liels.

Lai arī abiem procesiem ir atšķirīga strūklas jauda un metodes, to abu mērķis ir liela ātruma trieciens sagatavē, un to iedarbība būtībā ir vienāda. Salīdzinājumam, šāvienu spridzināšana ir salīdzinoši precīza un viegli kontrolējama precizitāte, taču efektivitāte nav tik augsta kā šāvienu spridzekļiem un forma ir sarežģīta Sīku sīktēlu spridzināšana ir ekonomiskāka un praktiskāka, un to ir viegli kontrolēt. efektivitāte un izmaksas. Šāviena daļiņu lielumu var kontrolēt, lai kontrolētu izsmidzināšanas efektu, taču būs nedzīvi leņķi, kas ir piemēroti vienas formas sagataves partijas apstrādei.

Abu procesu izvēle galvenokārt ir atkarīga no sagataves formas un apstrādes efektivitātes.