Kādi ir piesardzības pasākumi pirms skrošu strūklas mašīnas palaišanas?

Kas man jāpievērš uzmanība, kad iedarbina šāvienu spridzināšanas mašīnu? Ir daži lielo mašīnu aspekti, piemēram, strūklas spridzināšanas mašīnas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība pirms lietošanas, tas ir, pirms to ieslēgšanas:

1. Pārbaudiet "nodošanas ierakstu".

2. Pirms ekspluatācijas pārbaudiet spārnu, gumijas aizkaru, veltņu un citu nodilušo daļu nodilumu un savlaicīgi nomainiet tos.

主图模板

3.Pārbaudiet dažādu kustīgo daļu sadarbību, vai skrūvju savienojums ir vaļīgs, un savlaicīgi pievelciet.

4.Pārbaudiet, vai mašīnā ir iekrituši gruži, un savlaicīgi noņemiet to, lai novērstu aprīkojuma kļūmes, ko izraisa dažādu transporta savienojumu bloķēšana.

5.Pārbaudiet, vai katras daļas eļļošana atbilst prasībām.

6. Pirms darba uzsākšanas varat sagatavoties startam tikai tad, kad tiek apstiprināts, ka telpā nav cilvēku un piekļuves durvis ir droši aizvērtas. Pirms mašīnas iedarbināšanas jums jānosūta signāls, lai ļautu cilvēkiem, kas atrodas mašīnas tuvumā, aizbraukt.

7. Pareizi ievērojiet darbības procedūras.

未标题-1

Attīstoties aprīkojuma ražošanas nozarei, lielu progresu ir guvis arī lielgabalu spridzināšanas mašīnas, un ir dzimuši daudzi jauni produkti, piemēram: ceļu šāvienu strūklas mašīnas, tērauda šāvienu strūklas mašīnas, tērauda šāvienu strūklas mašīnas utt. ir mainījušās arī spridzināšanas iekārtas, un ir parādījies sīkāk sadalīts aprīkojums: īpašs aprīkojums, piemēram, automobiļu riteņu šāvienu strūklas mašīnas, tērauda cauruļu iekšējās strūklas spridzināšanas mašīnas un zīdīšanas stieņu šāvienu strūklas mašīnas.