Kādi ir galvenie iemesli šāvienu strūklas mašīnu asmeņu valkāšanai?

Pētnieki ir noskaidrojuši, ka šāviens vairākkārtīgi ietekmēs šāviena spridzināšanas mašīnas asmeņus, un tik bieža trieciena spēka ietekmē lāpstiņu pamatstruktūra tiks deformēta. Pēc tam, kad asmeņu pamataudi ir izspiesti, lai iegūtu plūsmu, nepārtrauktā triecienā tie izraisīs sacietēšanu un nepārtrauktu lūzumu. Šajā gadījumā lāpstiņas virsma ir zaudējusi savu aizsardzību, tāpēc pakļautais ķermenis, saskaroties ar biežiem trieciena spēkiem, radīs smalkas plaisas. Šajā laikā atbalsta efekts tiks zaudēts, un lādiņa trieciens tiks viegli zaudēts. Atkārtoti atkārtojot to, asmeņi nodilīsies.

未标题-1

Balstoties uz iepriekšminēto analīzi, mēs secinām, ka izšautā blastera lāpstiņu neveiksmi galvenokārt izraisa nodiluma un noguruma apvienotā ietekme. Kad darbojas izšautā spridzināšanas mašīna, tā tiks periodiski pakļauta stresam. Tā kā šāviņš periodiski valkā uz lāpstiņas, tiek paātrināta arī šāviena spridzināšanas iekārtas lāpstiņas deformācija un materiāla zudums. Nodilums un periodisks spriegums liks asmenim visu laiku uzkrāties bojājumiem, un laika gaitā asmens plīsīs.

2

Pamatā runājot, galvenais šāvienu spridzināšanas mašīnu lāpstiņu atteices iemesls ir stresa koncentrācija. Ja mēs varam samazināt šādas koncentrācijas pakāpi, mēs varam pagarināt asmeņu kalpošanas laiku.

Qingdao Puhua Heavy Industry Group ir profesionāls mehānisko iekārtu ražotājs ar lielu ražošanas izturību un perfektu pēcpārdošanas pakalpojumu sistēmu. Uzņēmumā tiek ražots ne tikai skrošu strūklas mašīnu aprīkojums, bet arī CNC štancēšanas mašīnu aprīkojums, kas jums ir laba izvēle tehnikas un aprīkojuma iegādei.