Kādas ir priekšrocības bungas šāviena spridzināšanas mašīnā

Drum tipa šaujampultivēšanas mašīnas priekšrocības:

1.jpg

Bungas tipa šaujampulveris galvenokārt tiek izmantots ātrgaitas rotējošo lāpstiņu, lai iemeta lādiņu uz bultskrūves rūpnīcu, kas tiek nepārtraukti pagriezta, lai sasniegtu nolietojuma materiāla tīrīšanas mērķi, kas pieder liešanas mašīnām. Tas ir piemērots smilšu noņemšanai, rūsas noņemšanai, virsmu noņemšanai un virsmu sacietēšanai lējumu un kalumi līdz 15 kg dažādās nozarēs.


Drum shot-sprinkleru mašīna ir piemērota, lai tīrītu visu veidu lējumus un kalumus, kas nebaidās no sadursmes un skrāpējumiem. Tas ir ideāls aprīkojums mazu atlikumu smilšu un smilšu gabalu tīrīšanai nelielu termiskās apstrādes darbnīcu virsmā. Tas galvenokārt ietver veltņus, separatorus, skrošināšanas iekārtas, pacelšanas mašīnas utt. Piedziņas motors un citas sastāvdaļas.

1.Izveidojot populāro bedrītes formu, ietaupot celtniecības izmaksas bedrē pamatnei


    2. Spridzināšanas kameras korpuss un spridzināšanas ierīces izvietojums tiek noteikts pēc datora trīsdimensiju dinamiskās izsviedes imitācijas, lai izstumtās lodītes plūsmas pārklājuma zona precīzi aptvertu sagataves virsmu un lādiņu vienlaikus metās sagataves dažādos virzienos ar sagataves virsmas palīdzību. .


    3. Augstas izlūšanas konveijeru centrbēdzes spridzināšanas iekārtu izmantošana var ievērojami uzlabot tīrīšanas efektivitāti un nodrošināt apmierinošu tīrīšanas kvalitāti.


    4 mašīnu dizaina koncepcija, kompakta struktūra, viegli lietojama un uzturēta