Kas ir aksesuāri, kurus bieži aizstāj ar kāpurķēžu šāvienu sprādzienmašīnām

Kādi ir aksesuāri, kurus bieži aizstāj ar kāpurķēžu šāvienu?

Vispārējā šāvienu strūklas mašīna ir sava veida iznīcinošs aprīkojums. Tērauda šāviens ir arī sava veida aprīkojuma bojājums, triecot sagatavi. Vispārējā kāpurķēžu tipa šāvienu sprādzienbīstamās mašīnas ir šādas:

1. Spridzināšanas mašīnas iekšējais aizsargs, spridzināšanas iekārtas virziena uzmava, sadalīšanas ritenis, lāpstiņritenis, augšējais aizsargs, sānu aizsargs, gala aizsargs, smilšu ieplūdes piltuve, spiediena gredzens, blīvslēgs, stiprinājums un tamlīdzīgi.

2. Ar šāvienu spridzināšanas mašīnu kāpurķēdes joslu, kāpurķēdes jostu skar arī tērauda šāviens, tāpēc tā ir arī valkājamā daļa.

3. spridzināšanas kameras korpusa vairogi, stiprinājumi utt.

4. Putekļu savācēja piederumi, putekļu maiss, repošanas mehānisms utt.

Galvenie Qingdao Puhua Heavy Industry Machinery Co Ltd produkti ir universālas skrošu strūklas mašīnas: āķa tips, kāpurķēžu tips, caurlaides tips, kontakttīkla tips, rotācijas galds, stieples tips, ietves tips, tērauda caurules iekšējās sienas tips, šāviens spridzināšanas mašīnu detaļu apkope utt. Produkta dizains pieņem CAD datorizētu dizainu, kas nodrošina rentablus produktus liešanai, metalurģijai, automašīnu, kuģu būvei, celtniecībai, kalnrūpniecības mašīnām un mašīnbūves mašīnām Ķīnā, kā arī var projektēt un ražot dažādas standarta speciālās liešanas mašīnas atbilstoši lietotāju vajadzībām.

Lai iegūtu papildinformāciju par izšauto spridzināšanas mašīnu, lūdzu, zvaniet mums vai nāciet uz Puhua rūpnīcu, lai pārbaudītu un vienotos!