Tērauda caurules ar skrošu strūklas mašīnu sastāvs un darbības princips

1. Pārvadāšanas rullīšu galds:

Šīs mašīnas sagataves transportēšanas sistēma sastāv no V veida spārēm, kas veido noteiktu leņķi ar kameras korpusu. Sagataves virza uz priekšu, pagriežot spāres uz veltnīšu galda. Tajā pašā laikā, tā kā spāru V veida virsma veido leņķi ar sagatavēm, tā virza sagataves. Spin kustībai. Lai sasniegtu mērķi - katras sagataves virsmas tīrīšanu.

(1). Pārvietojamais rullīšu galds sastāv no ieejas rullīšu galda, ar strūklu uzspridzināšanas galda rullīšu galda, starpposma pārejas rullīšu galda un izejas rullīšu galda.

(2). Ieejas un izejas veltņu galda veltņi tiek metināti ar augstas kvalitātes oglekļa tērauda bezšuvju tērauda caurulēm un rūdītām un rūdītām vārpstas galviņām. Kontūras un uzstādīšanas izmēri tiek apstrādāti pēc metināšanas, kas garantē slodzi 1,2T / m (kravnesību var projektēt atbilstoši tērauda caurules svaram) un nodrošina koaksialitāti.

(3). Rullīši izšautā spridzināšanas telpā, kas pakļauti izšaušanai, ir aprīkoti ar augstas hroma nodilumizturīgiem čuguna apvalkiem, kurus var viegli nomainīt.

0_副本

2. Apšaudes un rūsas noņemšanas sistēma:

To veido priekšējā blīvēšanas telpa, skrošu tīrīšanas telpa, vidējā izolācijas telpa, tīrīšanas telpa, aizmugures blīvēšanas telpa, šāvienu pārstrādes sistēma un šāvienu spridzināšanas telpas putekļu noņemšanas sistēma.

3. Notīrīšanas telpa ar skrošu strūklu:

Tīrīšanas telpa galvenokārt ir atbildīga par tērauda caurules virsmas tīrīšanu pēc izšaušanas un rūsas noņemšanas. Tērauda loksnes un tērauda putekļu tīrīšana uz tērauda caurules augšējās virsmas pēc rūsas noņemšanas ir galvenais jautājums. Mūsu kompānija balstās uz pieredzi, kas uzkrāta, realizējot daudzus tērauda cauruļu izšaušanas un rūsas noņemšanas projektus. Apvienojumā ar uzlaboto ārvalstu produktu tehnoloģiju tērauda cauruļu tīrīšanai tiek piedāvāta primārās tīrīšanas un sekundārā gaisa pūšanas metode: sekundārā Pūšot gaisu, tiek izmantots augstspiediena ventilators, lai divreiz izpūttu tīrīšanas telpā.

1