Tērauda apstrādes līnija

tērauda apstrādes līnija

Vakar visas Singapūras klientu iegādātās tērauda apstrādes līnijas ir nosūtītas. Tā kā tērauda apstrādes līnija ir ļoti liela, tā tika sadalīta sešās automašīnās, kuras vakar beidzot tika nosūtītas uz Singapūru.

JOJLLYNBBKRWWG7NA7PY%0U


tērauda plāksnes apstrādes līnija   Speciāli izstrādāta tērauda plākšņu, sekciju tērauda, siju vai konstrukciju spridzināšanai. Metināšanas un tērauda plākšņu, sekciju tērauda, siju, stieņu strūklas mašīna ir projektēta un ražota, izmantojot līdzīgu izstrādājumu priekšrocības gan valstī, gan ārvalstīs.

Rūsējošā tīrīšanas daļa (tīrīšana ar strūklas strūklu) izmanto efektīvu strūklas riteni un pilnu slēģa tipa smilšu separatoru.

Slaucīšanas mašīnā tiek izmantota speciāli izgatavota augstas stiprības neilona velmēšanas suka un augstspiediena ventilators. Priekšsildīšanas un žāvēšanas daļā var izmantot dažādas sildīšanas metodes. Krāsu izsmidzināšanas daļā tiek izmantota augsta spiediena bezgaisa izsmidzināšanas metode.

Pilnu aprīkojuma komplektu kontrolē PLC, un tas ir liela apjoma kompleksais aprīkojums, kas ir starptautiski uzlabots.

To galvenokārt izmanto tērauda plāksnes un dažādu konstrukciju sekciju virsmas apstrādei (proti, priekšsildīšanai, rūsas noņemšanai, krāsas izsmidzināšanai un žāvēšanai), kā arī metāla konstrukciju daļu tīrīšanai un stiprināšanai.

_@_)SP]I74OLO(COTM0$8Z6

Tērauda plākšņu apstrādes līnija ir tikai viens no daudzajiem mūsu kompānijas izstrādājumiem. Mūsu uzņēmumā ir daudz citu izšauto spridzināšanas mašīnu un CNC štancēšanas mašīnu veidu. Ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas, laipni lūdzam Qingdao Puhua Heavy Industry Group.