Q37 sērijas āķa šāviena spridzināšanas mašīna nosūtīta Čongkingam

Šodien ir arī auksta diena, taču tā nevar mūs apturēt no piegādes klientiem. Mūsu pēc pasūtījuma izgatavotā ar āķi izšautā spridzināšanas mašīna Čuncjiņā tika pabeigta un parādīta pirms dažām dienām, un tā tiks nosūtīta šodien.

主图模板

Q37 sērijas āķa veida skrošu strūklas mašīna ir paredzēta nelielu virsmu tīrīšanai vai nelielu lējumu apstrādei, kalšanas detaļām lietuvju, celtniecības, ķīmisko, motoru, darbgaldu uc rūpniecībā. Tā ir īpaša virsmu tīrīšanai un dažādu veidu sprāgstvielu stiprināšanai, mazai ražošanai lējumi, kalšanas detaļas un tērauda konstrukcijas detaļas nelielu viskozu smilšu, smilšu serdes un oksīda ādas attīrīšanai. Tas ir piemērots arī virsmu tīrīšanai un stiprināšanai uz termiskās apstrādes detaļām, it īpaši nelielu, nelielu sienu daļu tīrīšanai, kas nav piemērotas triecienam.

未标题-1

Qingdao Puhua Heavy Industry Group ir profesionāls mehānisko iekārtu ražotājs ar lielu ražošanas izturību un perfektu pēcpārdošanas pakalpojumu sistēmu. Uzņēmumā tiek ražots ne tikai skrošu strūklas mašīnu aprīkojums, bet arī CNC štancēšanas mašīnu aprīkojums, kas jums ir laba izvēle tehnikas un aprīkojuma iegādei.