H-gaismas I-staru izšaušanas princips

H formas tērauds un I formas tērauds tiek plaši izmantots dažādās civilās un rūpnieciskās ēku konstrukcijās. H formas un I formas tēraudu var izgatavot, metinot vai velmējot. Tāpēc pēc lietošanas un ražošanas nepieciešama spridzināšanas strūkla, lai notīrītu oksīda ādu, rūsu, pārklājumu un citus piemaisījumus uz H formas tērauda un I formas tērauda. Parasti šāvienu spridzināšanas tīrīšanas iekārtās parasti izmanto strūklas strūklas mašīnu. Šeit jūs varat redzēt darba principu, kā tīrīt H un I gaismu ar strūklas strūklas mašīnu.

1. Tīrīšanas laikā regulējams ātruma transportēšanas veltnis, ko kontrolē elektriskā sistēma, nosūtīs tērauda konstrukciju vai tēraudu uz liešanas zonu tīrīšanas mašīnas telpā.

2. Visas ķermeņa malas skar un berzē spēcīgas blīvas lodes no dažādiem koordinātu virzieniem, kā dēļ oksīda āda, rūsas slānis un uz tā esošie netīrumi ātri nokrīt.

3. Tērauda virsma iegūs gludu virsmu ar noteiktu nelīdzenumu, un sagatavi iekraus un izkraus uz ieplūdes un izplūdes rullīšu sliedēm abās tīrīšanas telpas pusēs.

4. Lodes un rūsas putekļus, kas krīt uz tēraudu, attīra ar attīrīšanas ierīci.

5. Nošūto putekļu maisījumu ar reģenerācijas skrūvi nogādā uz kameras piltuvi un lifta apakšējā daļā savāc ar vertikālo un horizontālo skrūvju konveijeru.

6. Tad tas tiek pacelts uz separatoru mašīnas augšējā daļā, un atdalītās tīrās granulas nonāk separatora tvertnē, lai pārstrādātu izšauto spridzināšanu.

7. Putekļu veidošanās laikā rodas putekļi, un caur izplūdes cauruli tos nosūta uz putekļu noņemšanas sistēmu.

8. Pēc attīrīšanas attīrītā gāze tiek izvadīta atmosfērā, un cietie putekļi tiek notverti un savākti.