Mana uzņēmuma tērauda cauruļu ārējās sienas šāviena spridzināšanas mašīnas iekārtas apraksts

Tērauda caurule Outer Wall Shot spridzināšanas mašīnas iekārtas apraksts


741235971330309_副本.jpg

Tērauda cauruļu ārējās sienas šāviena spridzināšanas mašīna

Iekārtas, kas izmanto elektromagnētisko ātruma kontroli, ātrgaitas barošanu un sūtīšanu, lai nodrošinātu, ka sagataves nofilmu pilnīgi uzlabo.Iekārtas izmanto viegli sekojošu bedru projektēšanu, uzstādīšanu un apkopi.


Izmantojot centrbēdzes spridzināšanas iekārtu, izmantojot lielu smilšu strūšanas iekārtu (Swiss + GF + DISA Blasting Technology), ievērojami uzlabo tīrīšanas efektivitāti, jūs varat iegūt apmierinošu tīrīšanas kvalitāti.


Ar saņemošo tablešu piltuvi un skrūvju konveijeru, lai savāktu sagatavi, izkliedēti kadri.


Spridzināšanas laiks ar kumulatīvu laika funkciju, lai vadītu nomaiņu Smidzināšanas asmeņi un citas nodiluma detaļas.


Modelētās lāpstiņu kartes (ieskaitot modeļus ar šaujamieroču mašīnām, telpiskās izkārtojuma skaita un izvietojuma noteikšanu utt.) Un pilnas skrāpšanas aparāta rasējumi pilnībā ir balstīti uz CAD. Smalcināšanas automātu izvēle un izvietošana ir saprātīgāka. Uzlabojiet lādiņu izmantošanu un darba ražīgumu, lai nodrošinātu tīrīšanas efektu, samazinot miesassargu nodilumu.


ZGMn13 tīra iekštelpu lietošana aizsardzībai, īpašu uzgriežņu piestiprināšana, nomaiņas vienkāršs un ērts, ilgs kalpošanas laiks, sprāgstvielu aprīkojums pašlaik ir labākā telpu korpusa aizsardzības plate.


Atdalītājs, kas izmanto ASV firmas BE-aizkaru tipa separatora tehnoloģiju, laba atdalīšana.


Projektēšanas vadības sistēma, izmantojot mūsu pašu pētījumu un gāzes kontrolētu vārstu vadības sistēmu, ir vienkārša un uzticama.

711704436089706.jpg

Tērauda cauruļu stiepšanas aparātu sastāvs un struktūra:


Ārējā sienu bruģakmens mašīna ir jauna tipa šaušanas iekārtas. Tas sastāv no priekšpiekabes telpas, skalošanas strūklu tīrīšanas telpas, dūmvadu ierīču kompleksa, aizmugurējās piestiprināšanas telpas, lodveida materiālu pārstrādes attīrīšanas sistēmas, veltņa konveijera, platformas kāpņu, putekļu noņemšanas sistēmas un elektriskās vadības daļas. Kompozīcijas daļa (sk. Ģenerālplānu). Iekārtas plākšņu metināšanas detaļas ir nofotētas, lai uzlabotu pretkorozijas īpašības un krāsas saķeri.