Irānas klienti pasūtīja trīs iekārtas no Qingdao Puhua

Galvenie produkti Qingdao Puhua Heavy Industry ietver shot spridzināšanas mašīna, smilšu strūklu istaba, CNC tornītis štancēšanas mašīna, CNC štancēšanas mašīna bieza plāksne, CNC preses bremzes, griešanas mašīnas, un tā tālāk. Uzņēmums sāka starptautisko biznesu kopš 2009. gada, jau eksportējis vairāk nekā 60 valstis.

SE3510.jpg

Nesen irārietis klienti apmeklēja mūsu uzņēmumu , viņi ir ieinteresēti mūsu CNC tornīšu štancēšanas mašīnā, mūsu inženieris detalizēti iepazīstināja ar mūsu uzņēmumu un mašīnām , kā arī sniedza dažus jautājumus ar klientiem.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

Mūsu inženieris palīdz klientiem apmeklēt mūsu darbnīcu, viņi ir apmierināti ar mūsu vietnes vidi un detalizētu apstrādi. Viņi ir šokēti, kad mūsu inženieris viņiem teica, ka mēs varam ražot īpašu CNC štancēšanas mašīnu līdz pat 25 mm biezuma plāksnei.

New design of AMD-357.jpg

Klienti bija ļoti ieinteresēti, kad mūsu inženieris viņiem teica, ka mēs uzlabojam mūsu tehnoloģijas un izskatu mūsu CNC štancēšanas mašīnai, viņiem patīk mūsu jaunais dizains, kad mēs viņiem parādām jaunus aprīkojuma materiālus.

IMG_0409_副本.jpg

Pēc divu nedēļu apmeklējuma uzņēmumā pasūtītājs pasūtīja trīs hidrauliskās CNC tornītis. Šī līguma summa ir aptuveni 220 000 dolāru.


Tagad mēs ražojam šo iekārtu klientiem. Pēc tam mēs nogādāsim iekārtu Irānas klientam un nosūtīsim inženieri, lai instalētu un atkārtotu mašīnas darbību.