Dienvidāfrikai nosūtīta pilnībā automātiska smilšu strūklu pārstrādes telpa

Vakar uz Dienvidāfriku tika nosūtīta pilnībā automātiska smilšu strūklas telpa. Pilna automātiska smilšu strūklas telpa ir piemērota liela mēroga lējumu, kaltu tērauda konstrukciju, celtniecības mašīnu, rūpniecisko katlu, ķīmisko mašīnu, kuģu būves un citu virsmu atkaļķošanai, rūsēšanai un stiprināšanai, lai uzlabotu pārklājumu saķeri.

未标题-1

Pilnībā automātiskā pneimatiskā smilšu strūklas telpa pielieto modernu grīdas spridzināšanas tehnoloģiju. Tā kā izšautās sprādzienbīstamās grīdas šūnveida struktūra ir sadalīta uz spridzināšanas telpas virsmas un iesūkšanas darba režīms zem ieplūdes vēja, tas padara vienmērīgu gaisa plūsmu no augšas uz leju visā smilšu strūklu telpā. un putekļi, kas radušies šāvienu spridzināšanas rezultātā, tiek efektīvi apslāpēti zemāk par 0,5 m no zemes virsmas, lai spridzināšanas telpai būtu augsta redzamība, un strādnieku ietekme uz sagatavi būtu intuitīvi redzama, tāpēc tas arī uzlabo darbu darba ņēmēju efektivitāte.

2

Pricewater automātiskās mehāniskās transportēšanas pārstrādes smilšu strūklas telpas priekšrocības:

Šī automātisko smilšu strūklu pārsūknēšanas un pārstrādes telpu sērija ir piemērota liela mēroga lējumu un kalumu, metinātu tērauda konstrukciju, inženierbūvju, rūpniecisko katlu, ķīmisko mašīnu, kuģu būves un citu virsmu atkaļķošanai, rūdīšanai un stiprināšanai, lai uzlabotu pārklājumu saķeri. .

Puhua mehāniskās pārstrādes strūklas telpai ir vienkārša un uzticama struktūra, spēcīga pārslodze, un to nav viegli bloķēt. Mehāniskās pārstrādes strūklas telpai ir ērtas uzstādīšanas, zemu izmaksu un ērtas apkopes priekšrocības. To izmanto virsmas apstrādes lietotāji.