Drum Type Shot spridzināšanas mašīnas pārraides plāns

Salokāmā pārnesumkārba

4.jpg

Galvenās pārnesumu pārslēgšanas priekšrocības ir šādas: 1 momentānais pārvades koeficients ir nemainīgs, darbība ir stabila, transmisija ir precīza un uzticama, un telpa var pārsūtīt kustību un jaudu starp visām divām asīm; 2 Tas ir piemērots plaša spektra jaudai un ātrumam, un jauda ir no mazas vērtības, kas ir tuvu nullei. Līdz desmitiem tūkstošu kilovatu, perifērijas ātrums no ļoti zemiem līdz 300m / s; 3 lielas pārnesumkārbas efektivitāte, η = 0,92 ~ 0,98, parasti lietotajā mehāniskajā transmisijā, pārnesumu efektivitāte ir augstāka; 4 uzticams, ilgs kalpošanas laiks; Mazs izmērs un kompakta struktūra.


Galvenie pārnesumu pārsūtīšanas trūkumi ir šādi: augstās prasības ražošanas un uzstādīšanas precizitātei, īpašu iekārtu ražošanai, augstām izmaksām un nav piemērotas pārraidei starp divām asīm lielos attālumos.


Pamatprasībām, kas jāievēro attiecībā uz pārnesumu pārsūtīšanu, ir šādas: 1 Tūlītējā pārnesuma attiecība ir nemainīga, un trieciens, vibrācija un troksnis ir mazi, kas var garantēt labāku transmisijas stabilitāti un lielāku kustības precizitāti. 2 Maza izmēra un vieglā svara priekšnoteikums ritenim Zobiem ir augsta izturība, laba nodilumizturība, liela nesošā jauda un var sasniegt paredzamo darba mūžu.


Salokāmā siksnas piedziņa


Galvenās jostu piedziņas priekšrocības: 1 buferis un amortizācija, vienmērīga pārnesamība, zems trokšņa līmenis; 2 riteņu piedziņa ar berzes spēku, slodze starp jostu un skriemeļa saskares virsmu pārslodzes laikā, lai novērstu citu detaļu bojājumus; 3 ir piemērots divasu centra brīdim Lielākos gadījumos; 4 vienkāršas konstrukcijas, izgatavošana, uzstādīšana un apkope ir ērtāk, zemas izmaksas.


Jostu piedziņas trūkumi: 1 nevar garantēt precīzu pārnesumu attiecību; 2 nepieciešams lielāks spriedzes spēks, palielina vārpstas un gultņa spēku; 3 pārraides ierīces kopējais izmērs ir lielāks, nevis pietiekami kompakts; 4 jostas kalpošanas ilgums Īsāks, zemākas pārvades efektivitāte.


Ņemot vērā iepriekš minētās īpašības, lentes piedziņa galvenokārt ir piemērojama: 1 ātrgaitas gadījumiem, ko galvenokārt izmanto galvenā dzinēja jaudas pirmā posma produkcijas izlaidei. 2 vidējas un mazas jaudas pārvade, parasti ne vairāk kā 50 kW. 3 Pārraides attiecība parasti nav lielāka par 7 un maksimālā vērtība ir 10. 4 Pārraides attiecība nav nepieciešama ļoti precīza.


Locīšanas ķēdes piedziņa


Ķēdes piedziņai ir dažas jostu piedziņas un sviras piedziņas īpašības. Tās priekšrocības ir: ķēdes piedziņa nav elastīga bīdāmā un slīdošā, var uzturēt precīzu vidējo pārraides attiecību; pārraides lielums ir kompakts; neprasa lielu spriegojumu, kas iedarbojas uz vārpstu. Slodze ir maza; Nestspēja ir liela; efektivitāte ir augsta (η = 0,95 ~ 0,98). Tajā pašā laikā ķēdes pārvades enerģija absorbē vibrāciju un samazina triecienu, struktūra ir vienkārša, apstrādes izmaksas ir zemas, uzstādīšanas precizitāte ir zema, un tā ir piemērota pārraidei ar lielu centra attālumu un var strādāt skarbā vidē, piemēram, augsta temperatūra, augsts mitrums un smags naftas piesārņojums.


Ķēdes piedziņas trūkumi: nav lieli ātrumi ātrgaitas laikā; troksnis un troksnis piedziņā; nav piemērots izmantošanai transmisijās, kur slodze ievērojami mainās un ātri mainās; var izmantot tikai pārvadāšanai starp paralēlām šahtām; uzstādīšanas precizitāte un ražošanas izmaksu attiecība.


Piemēroti ķēdes piedziņas gadījumi: Plaši izmanto transmisijā ar liela centra attālumu, daudzu asi un vidējo pārraides attiecību. Ķēdes pārvade var tikt izmantota atklātā tipa transmisijai ar sliktu vidi, mazu ātrumu un lieljaudas pārnesumkārbu, kā arī ātru eļļošanu ar ātrgaitas transmisiju. Veltņu ķēdes pārvada jauda parasti ir zemāka par 100 kW, ķēdes ātrums ir mazāks par 15 m / s, pārnesumskaitlis ir I <=> Pašlaik tā maksimālā pārnesumkārba var sasniegt 500 kW, un maksimālais attālums no centra var sasniegt 8 m.