Automātiskā otrreizējā pārstrāde Vides smilšu strūklu mašīna1382237907515774281.jpg

1. Princips / automātiskā otrreizējās pārstrādes otrreizējā pārstrāde, vide smēļu plākšņu mašīna


Aprīkojumā tiek izmantots saspiests gaiss, lai veiktu strāvu, abrazīvo strūklu uz apstrādājamās detaļas virsmu lielā ātrumā, ar apstrādājamās virsmas izņemšanas no abrazīvās virsmas rūsas triecienu, tā, lai virsma līdz zināmai tīrības pakāpei un raupjībai, vakuuma sūknis vai daudzpakāpju vakuuma ģenerators negatīvs spiediena atjaunošana Smiltis un putekļi, izmantojot smilšu un putekļu noņemšanas sistēmas iekārtas, turpinās atdalīt abrazīvo atdalīšanu, putekļus un rūsas putekļu tvertnē.


2. Izmantojiet / automātiski pārstrādājiet vides smilšu plēves mašīnu


To var plaši izmantot kuģos, tiltos, ūdens konservācijas projektos, kalnrūpniecībā, naftas, ķīmijas, metalurģijas, papīra, ostu būvniecībā, lidmašīnu un transportlīdzekļu ražošanā un citās jomās. Uzlaboto tehnoloģiju apstrāde, vides smilšu strūklu visaptveroša augsta efektivitāte. Gan lai pilnībā apstrādātu dažādas lokomotīves un citus maza un vidēja izmēra piederumus, virsmas rūsas, saindē veco plēvi, oksīdu un citas vielas, bet arī iegūst virsmas prasības raupjumam. Lai krāsa būtu labākais pamats pēcapstrādei. Vides smilšu strūklu modelis, kas sastāv no iekšējā leņķa, ārējā leņķa, plaknes, radiācijas sukas un citām formām, lai pielāgotos dažādiem apstrādājamā materiāla strukturālajiem veidiem.


201233016343.jpg


3. Sastāvs / automātiskā otrreizējā pārstrāde, vide smilšu strūklu mašīna


Konstrukcijas struktūra

1) smilts putekļu atdalītājs: ar skavu ātri var ielādēt ar smilšu tvertni.

2) Gaisa padeves manometrs: norāda gaisa pūtēja gaisa pūtēja gaisa spiedienu.

3) spiediena samazināšanas vārsts: noregulējiet darba spiediena lielumu

4) Kombinētais vārsts: gāzes vadības vārsts: tā ir smilšu strūklas mašīnas galveno elementu meistars, sistēmas kvalitāte tieši ietekmē to, vai smilšu strūklas mašīna var būt uzticama smilšu strūklu darbība. Kombinētā vārsta raksturlielumu kombinācija ir: smilšu strūklu smilšu strūklu darbība ir īpaši stabila un uzticama, jo smilšu strūklu vadīšanā smiltis un putekļi neievadīs vadības ierīci vadības ierīču iekšpusē, tie nebūs bojāti.


Kontroles vārsta vadība Visu iekārtu gāzes vadības vārsts kontrolē visu iekārtu gāzes vadības vārstu, kontrolē visu iekārtu gāzes vadības vārstu, kontrolē visu iekārtu gāzes apgādi un ceļu apgādes pārtraukšanu, ceļu apgādes pārtraukšanu un apstāšanās ceļu piegādi izslēgšanās, gāzes un izplūdes momentāna padeve Smilšu mašīnu ekspluatācija ir drošāka.

5) caur tā atvēršanu un aizvēršanu, lai kontrolētu spiedtvertnes spiedienu vai izplūdes gāzu

6) Solenoīda vārsts: caur tā atvēršanu un aizvēršanu, lai kontrolētu kombinētā vārsta darbību

7) Klusinātājs: izplūdes un gaisa trokšņa novēršana

8) lodveida krāns: vadīt spridzināšanas mašīnas gāzes padevi

9) Lodveida vārsts: vadības padeves gaisa padeve

10) filtra caurule: putekļu filtrs.

11) eļļas un ūdens separators: gaisa filtrēšanas ūdens avots.

12) putekļu caurule: putekļu uzglabāšana.

13) rāmis: smilšu strūklu mašīnas atbalsta komponenti.

14) Lodveida vārsts: ūdens sadales filtram ūdensizturīgs.

15) smilšu vārsts: regulējiet smilšu plākšņu smilšu plūsmu. Ievietota tvertnes apakšpusē, var pielāgot gaisa un smilšu maisīšanas attiecību, lai iegūtu vislabāko izsmidzināšanas stāvokli.