Priekšrocības mehāniskā CNC tornītis Punch

Mehāniskais CNC tornītis perforators ar datorprogrammatūras programmēšanas vadības griezējstieņa riteni uz vairākām veidnēm uz vairākiem caurumiem uz plāksnes, lai panāktu partijas štancēšanas CNC automatizācijas iekārtas. Galvenais nozares pielietojums, ieskaitot mašīnas, elektroierīces, aparatūru utt., Īpaši metāla loksnes, ir visplašāk izmantotā mehāniskā CNC torņu perforators.

Mehāniskā tornītis caurules izskats tiek panākts automatizētā ražošanā ar vienkāršu tornītis, kas ir vienkāršs, taupīgs un efektīvs. Bet tehniskais personāls, kas darbojas CNC tornīšu perforators, pievērš uzmanību problēmai: pirms lietošanas. Rūpīgi izlasiet izstrādājuma instrukcijas, dažādiem produktiem ir dažādi izmantošanas veidi, mums rūpīgi jāapzinās, lai nodrošinātu dažādu ekstremālās lomas daļu atrašanās vietu, lai problēmu rastu un rastu savlaicīgi, lai problēmu atrisinātu un atrisinātu.

Mehāniskais CNC torņu perforators ir lokšņu metāla izstrādājumu apstrādes nepieciešamā mašīna, mašīna ir sadalīta gultā, perforators, transmisijas daļas, barošanas platforma, stiprinājuma daļas, sistēmas un tā tālāk. Kas attiecas uz liešanas ķermeņa korpusu un metināšanas korpusu; sistēma, tad ir IPC, PIC punkti.

Mehānisko CNC torņu perforators var izmantot, lai nodrošinātu modernizēšanas efektivitāti, kas ir piemērots lielu lokšņu metāla apstrādei, protams, nevar izvairīties no nepilnībām, kas nav piemērota lielai tonnāžas apstrādei. Saskaņā ar apstrādājamo sagataves apstrādi un izvēles prasībām ar mehānisko CNC torņu perforatora presi ir daudz veidu mehāniskā CNC torņu perforators, tas ir tāpēc, ka tas ir mehānisks CNC torņu perforators, tāpēc, lai nodrošinātu augšējo un zemāka koncentricitāte, uzlabot apstrādes precizitāti, lai nodrošinātu, ka produkts caurlaides ātrumu.

Visbeidzot, uzsvaru uz mehānisko CNC torņu perforatora preses lietošanu vajadzētu pievērst uzmanībai CNC perforatora uzturēšanai, regulārajai eļļas maiņai, ķēdes pārbaudei un piedziņas sistēmai ir jābūt normālai, stingri ievērojot pareizu ekspluatācijas instrukcijas CNC iekārtu darbību Tornītis Punch, patvaļīgi neizjaucot rīkojumu darbību, Lai novērstu problēmas. Pēdējais brīdis, kamēr jāpaliek modram, un mašīnām jāsaglabā drošā diapazonā, pievērsiet uzmanību savai drošībai.