kā lietot AMD-357 cnc perforators

1. Preses darbina neatkarīgi tikai pēc mācībām, apgūstot CNC perforatora struktūru un veiktspēju , iepazinušies ar ekspluatācijas noteikumiem un iegūstot ekspluatācijas licenci.

2. Pareizi izmantojiet cnc perforatora preses mašīnas drošības un vadības ierīces un nelietojiet tās patvaļīgi.

3. Pārbaudiet visas cnc perforatora daļas daļas, piemēram, transmisiju, savienojumu un eļļošanu, kā arī drošības aizsargierīces ir normālas.

4. Pirms darba mašīna jāizdara tukšas 2-3 minūtes, jāpārbauda pēdu bremžu un citu vadības ierīču elastība un jāpārliecinās, ka to var lietot pēc normālas darbības bez slimībām.

5. Formistiem jābūt stingri nostiprinātiem, augšējai un apakšējai pelējuma daļai jābūt izlīdzinātām, ir jānodrošina pareizā pozīcija, un darbgalda testa skalošana jāveic ar rokām, lai nodrošinātu veidņu darbību labos apstākļos.

6. Pievērsiet uzmanību eļļošanai pirms braukšanas. Noņemiet visus peldošos priekšmetus no gultas.

7. Kad prese pārvietojas vai darbojas, operatoram vajadzētu stāvēt pareizi, saglabāt noteiktu attālumu starp roku un mašīnas galu un vienmēr uzmanību pievēršot perforatora kustībai. Tērzēšana ar citiem nav atļauta.

8. Lai veiktu nelielus gabaliņus perforēšanai vai izgatavošanai, jāizmanto īpaši instrumenti, un nevienu roku nedrīkst izmantot, lai tieši barotu vai iepildītu daļas.

9. Drošības kronšteini vai citi drošības pasākumi jāuzstāda, lai izvairītos no rakšanas, veicot garu ķermeņa daļu, lai štancētu vai izgatavotu sīkas detaļas.

10. Ja viencilka, rokas un kājas nelaiž rokas vai kāju bremzes, un vienreiz jāpārvieto (pakāpeniski), lai novērstu negadījumus.

11. Kad divi vai vairāki cilvēki darbojas kopā, personai, kas atbild par bremzes pacelšanu (protektoru), jāpievērš uzmanība padeves darbībai.

12. Apstājieties darba beigās, nogrieziet strāvu, noslaukiet darbgaldu un sakārtojiet vidi.