Servo CNC tornītis Punch

Pilnpiedziņas CNC turbokompresora galvenās veiktspējas raksturojums

(1) Galvenais pārneses mehānisms pievieš augsta griezes momenta servomotoru, kas tieši savieno ar kloķa savienojuma stieņa mehānismu caur sakabi. Tas automātiski izvēlas triecienus dažādiem materiālu biezumiem, lai pielāgotos dažādiem štancēšanas procesiem, un tas var būt ļoti ērts īpašai apstrādei. Piemēram, žalūzijas, klauvē caurumi utt., Ar automātisku aizsardzību pret pārslodzi, visā brauciena laikā saglabājiet nemainīgu perforatora spiedienu, lai spiedoga kvalitāte būtu ļoti augsta. Barošanas un augšējā un apakšējā lokšņu materiālos galvenais piedziņas servomotors ir izslēgts, kas var ietaupīt apmēram 40% no enerģijas. Servomotors pieņēmis piespiedu ūdens dzesēšanu, stabilu un uzticamu darbību, piemērotu ilgtermiņa darba vajadzībām, bez apkopes, bez trokšņa, ilgstošu nepārtrauktu darbu.

(II) Kontroles sistēma ir FANUC OI-PD CNC sistēma ar dažādu vadības programmatūru, kas nepieciešama CNC tornīšu perforācijas presēm, un to ir viegli lietot.

(C) Rotācijas stacija pieņem tārpu un tārpu struktūru ar regulējamu atstarpi un augstu pozicionēšanas precizitāti.

(D), tornītis

1. Tornītis materiāls: 45 # oglekļa tērauds, dzirksteļots un atlaidināts, savukārt griešanas pulkstenis pieliek īpašas armatūras pāru apstrādei, kas nodrošina augšējās un apakšējās pelējuma pozīciju koaksiālo stāvokli un ievērojami paildzina pelējuma kalpošanas laiku.

2.Turret struktūra: pieņemt japāņu mozaīkas riteņa struktūru, plānas tornītis un ilgstoši pielāgoto Amada pelējuma, tas var samazināt veidnes ritenīša pašmasu, vienlaikus saglabājot garo vadotņu struktūru ar precīzu pozicionēšanu.

(5) Starptautiski saskaņoti pneimatiskie komponenti nodrošina visa mašīnas darbības efektivitāti.

(6) Importa lielo svina lodīšu skrūvju un plašu sēdekļu linuma vadotņu pieņemšana, lai nodrošinātu apstrādes precizitāti.

(7) Universālo bumbiņu un suku plākšņu sajaukšana darbagaldā ne tikai samazina darbgalda troksni un vibrāciju, bet arī aizsargā plāksnes virsmu. Tas var efektīvi novērst plāksnes virsmas kritienu.

(8) "O" tipa slēgtā tērauda plāksnes metinātā fjeliāžs tika izmantots un atlaidināts kamīnā, lai padarītu stresa noņemšanu pamatīgāku.

(9) Peldoša pneimatiskā satvērēja izmantošanai ir liels turēšanas spēks un vienmērīga barošana; integritālas savienojuma tipa transportlīdzeklim ir laba stingrība un ērta skavu kustība.

(10) Sistēmai ir automātiska skavas aizsardzības funkcija, kas nevar nospiest aizsardzības zonu tikai kustības kustībai, lai nodrošinātu programmas darbības nepārtrauktību.

(11) Integrālā stara konstrukcija, pārvadāšanas integrētais dizains un šķērsgriezums uzlabo stingrību un precīzu pozicionēšanu un ir stabila ātrgaitas barošanas apstākļos un novērš X ass un Y asi dinamisko novirzi no galda.

(12) Ir iespējams veikt apstrādes trajektoriju un ceļu displeja simulāciju. Ja lielās plātnes tiek sagrieztas vairākās daļās, dēli var tikt saglabāti pēc iespējas vairāk un materiālu izmantošanu var uzlabot.

(13) Parādīt ruletes pagrieziena staciju, štancēšanas laika rādīšanu, apstrādes apjoma rādījumu un mirstību (nospiešanas laiki).

(14) Automātiska miežu izvēle un apstrāde: sistēma var automātiski izvēlēties vispiemērotāko mirst procesu