Kāda ir hidrauliskās preses hidrauliskā funkcija?

Kāda ir hidrauliskās preses hidrauliskā funkcija?


The

Hidrauliskais spiediens ir pirmais pilnīgi automātiskais un inteliģentais servo elektrohidrauliskais kompozītmateriāls presē štancēšanas iekārtu ražošanā. Salīdzinājumā ar tradicionālajiem perforatora preses un iesmidzināšanas preses mehānismu, vadības sistēmu un funkciju. Liels izrāviens. Hidrauliskajam perforatoram tiek izmantota pašattīstītā dubultā mirušā cikla servo sistēmu vadības metode, kurai ir augsta cilvēces pakāpe, pilna automatizācija, izlūkošanas un spēcīgas funkcijas. The

The

Galvenās hidrauliskās preses priekšrocības ir šādas:

The

1. Ātrā izmešana: tradicionālajam hidrauliskā preses tipam raksturīgs augsts spiediens un lēns ātrums, tādēļ darba efektivitāte nav augsta. Šī projekta servo-elektrohidrauliskā spiede ir pievienota ar neatkarīgu novatorisku servo-konstrukcijas dizainu. Atbildes ātrums ir ātrs un spiedienu var ātri palielināt. Spiediena ātrums var sasniegt vairāk par 400 mm / sc, un nospiešanas efekts ir labāks nekā parastā mehāniskā perforators. Pielieto tādu aparatūras produktu vai nemetāla izstrādājumu, piemēram, ekstrudēta alumīnija produktu, futrāļa, pulksteņu sērijas, stikla rāmju un detaļu, foto rāmju, galda piederumu, zīmju, slēdzeņu, automobiļu detaļu un aparatūras detaļu ražošanai.

2. Izstiepšanas funkcija: daudzi metāla deformācijas procesā tiek saukti par izstiepšanu, elastīgie stiepšanas izstrādājumi ir ļoti plaši, hidraulisko presi parasti pabeidz stiepšanas izstrādājumus, bet tradicionālajai mehāniskajai caurumošanas mašīnai nav šādas funkcijas; šī projekta tehnoloģija servo elektriskā Hidrauliskā spiede var veikt perfektu stiepšanu dažādos materiālos, lai izveidotu produktus, piemēram, galda piederumus, virtuves piederumus, elektriskās ierīces, metāla korpusus, grīdas segumus un apgaismes detaļas utt., kā arī jaunākās skārienekrāna tehnoloģijas var tieši Izmantojot nemekānisko kontaktu tehnoloģiju, lai iestatītu parametrus, viegli izmantot, augstu cilvēces pakāpi.

The

Hidrauliskā tehnoloģija ir viena no visstraujāk augošajām tehnoloģijām mehāniskajās iekārtās. Preses slīdni vada hidrauliskais cilindrs, un to izmanto hidraulisko sagatavju štancēšanai un griešanai. Tas var realizēt slīdņa straujas kritiena darba ciklu, perforēšanu un griešanu uz leju, strauju pacelšanos un apstāšanos. Pēdējos gados štancēšanas hidrauliskās preses ir uzlabojušas triecienu skaita ātrumu, aktīvās pretsasasošās tehnoloģijas, lai uzlabotu darba precizitāti, uzlabotu darba raksturlielumus un samazinātu trokšņu samazināšanas tehnoloģiju, kā arī enerģijas taupīšanas hibrīda pārneses tehnoloģiju, lai samazinātu uzstādīšanas jaudu , un multi-spiediena punkta sinhronizācijas tehnoloģija. Ir gūti panākumi slīdņu pozicionēšanā un CNC vadības tehnoloģiju pārraidīšanā. Līdz šim hidraulisko presi un mehāniskās preses trūkumi gandrīz izzuduši. Tradicionālās štancēšanas apstrādes iekārtas arvien nespēj pielāgoties mūsdienu automobiļu rūpniecības liela apjoma automātiskajām ražošanas vajadzībām, ņemot vērā tehnisko veiktspēju, procesu kvalitātes nodrošināšanu un uzticamību, kā arī ekonomisko darbību.