Apmaiņas galda šķiedras lāzera griešanas mašīna tērauda plāksnei

Apmaiņas galda šķiedras lāzera griešanas mašīna tērauda plāksnei
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

产品介绍导航条

Šai griešanas galviņai ir lielas priekšrocības vidējas jaudas lielformāta šķiedru lāzera griešanas lietojumos. Lāzera galvas iekšējā struktūra ir pilnībā noslēgta, lai novērstu optiskās daļas piesārņošanu ar putekļiem. Lāzera galviņa pielāgo divu punktu centrēšanas iestatījumus, un fokusēšanu vada ievests motors, kas ievērojami uzlabo perforācijas efektivitāti. Aizsarglēca ir uzstādīta atvilktnē, lai to viegli nomainītu. šķiedru lāzera griešanas mašīna lāzera griešanas mašīna

2. Tas ar lielu precizitāti un lielu ātrumu var griezt un perforēt dažāda veida metāla materiālus.

3. To plaši izmanto vidēja un plāna metāla plāksnēm. Augstas kvalitātes, ātrgaitas, augstas precizitātes, augstas efektivitātes, izmaksu efektīva un enerģijas taupīšana. Tā ir metāla apstrādes nozares pirmā izvēle.

参数导航条

projekts
parametrs
vienība
Apstrādes lielums
(L)
3000
mm

(W)
1500
mm
X / Y ass pozicionēšanas precizitāte
±0.05
mm
X / Y ass atkārtojama pozicionēšanas precizitāte
±0.03
mm
X / Y maksimālais pozicionēšanas ātrums
80
m / min
Lāzera ģeneratora jauda
1000
W
Griešanas jauda: oglekļa tērauda plāksne

12

mm
nerūsējošais tērauds
6
mm
alumīnijs
4
mm
misiņš
3
mm
Maksimālais X / Y paātrinājums
1.5
G
Kustības gājiens (ass)
X
3020
mm

Y
1520
mm

Z
150
mm
Fāžu skaits
3

Jauda
380
V
biežums
50
HzJa jūs meklējat jaunu apmaiņas galda šķiedru lāzera griešanas mašīnu tērauda plāksnei, rūpnīcas cenu, zīmolu, ražotu Ķīnā, karstu pārdošanu, tiešo pārdevēju un aizjūras maiņas galda šķiedru lāzera griešanas mašīnu tērauda plāksnei no profesionāla ražotāja, piegādātāja un rūpnīcā, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr atrodamies pēc jūsu vajadzībām pēc CE, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, kā arī PUHUA apmaiņas galda šķiedru lāzera griešanas mašīna tērauda plāksnei. Laipni lūgti vairumtirdzniecības produkti ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu no mums.
Izmeklēšana