CNC caurumu štancēšanas mašīnas līnija

CNC caurumu štancēšanas mašīnas līnija
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

CNC caurumu iespiežamās mašīnas līnija

未标题-1.jpg

Cnc caurums puching Ražošanas līnijas pārskats

Aprīkojuma modelis: AMD-DLC10000 utt. Šāda veida cnc cauruma štancēšanas ražošanas līnija ir īpaša iekārta garenisko staru štancēšanai.

Loģistikas virziens: saskaras ar ražošanas līniju, no kreisās uz labo vai pa labi no kreisās puses.

1.1 process:

Mehāniskās apstrādes programmas sagatavošana (datora automātiskā programmēšana) - apstrādes programmas ievades vadības sistēma - sagataves automātiskā centra pozicionēšana - X1 spailes skava - palīgierīce 1 skava - sagataves gala pozicionēšana - filtra skrūve - X2 skavas skava - palīgskrūve 2 skava - spiede pabeigta - tukšā pozīcija - skavas atvilktne atpakaļ - atkritumu izlaide.

1.2. Hostas struktūra:

Slēgtais galvenais dzinējs ir hidrauliski vadāms, ar augstu izturību metināšanai un izturīgs spiediens. 14 staciju pelējums tiek sakārtots in-line režīmā, kas ir noderīgs pelējuma nomaiņai un pārbaudei.

1.3 Kontroles metode:

Sasniedziet manuālo un automātisko pārveidošanu, konversiju starp vienkāršu, nepārtrauktu un līniju apstrādi. Vienā apstrādē tiek pārvietota tikai viena apstrādes pozīcija vai tiek veikts tikai viens perforators, un nākamais kustības tiek veikts, sākot no jauna; Nepārtrauktas apstrādes laikā tiek apstrādāta tikai viena lapa, un katra asī pēc apstrādes atgriežas sākuma stāvoklī; ražošanas līnijas apstrādes režīmā Vairākas loksnes var nepārtraukti apstrādāt, un katra ass tiek kustināta nepārtraukti.


Iepriekš minētā CNC štancēšanas iekārta tiek izmantota puspiekabēm, autobusiem, vilcējiem, kravas automašīnām, speciālajiem transportlīdzekļiem, pašizgāzējiem, lauksaimniecības transportlīdzekļiem, vagoniem, vagoniem, atkritumu savācējiem, kravas automašīnām, speciālajiem transportlīdzekļiem, autocisternām, laistīšanai. Rāmju un garenisko transportlīdzekļu, cisternvagonu, maza profila transportlīdzekļu, beztaras speciālo transportlīdzekļu, bezceļu transportlīdzekļu utt.

Ja jūs meklējat jaunu CNC caurums caurumošanas mašīna līnijas pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavoti Ķīnā, karstā pārdošana, tiešais pārdevējs, un ārzemju CNC caurums caurumošanas mašīna līnija no profesionāla ražotājs, piegādātājs un rūpnīcas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums , mēs vienmēr jūsu vajadzībām CE, pielāgotus, profesionālu, konkurētspējīgu, augstas precizitātes, jaunu un labas kvalitātes, un PUHUA cnc caurums caurumošanas mašīnas līniju. Un laipni gaidīti, lai saņemtu mūsu produktus ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu.
Izmeklēšana