AMADA-357 CNC TURRET PUNCH PRESS

AMADA-357 CNC TURRET PUNCH PRESS
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas

AMADA-357 CNC TURRET PUNCH PRESS

2. Iekārtas iezīme

1. Uzlabota un uzticama hidrauliskā piedziņas sistēma var automātiski izvēlēties stroksmi, kas atbilst dažādiem metāla loksnes biezumiem, un ir ērti realizēt īpašu logu, logu un citu materiālu apstrādes procesu. Perforators ir aprīkots ar automātisko hidraulisko pārslodzes aizsargierīci un garantē vienmērīgu presēšanas spēku kvalitatīvi produkti.


2. Punch ir FANUC 0iP vadības sistēma.


3. Rotācijas instrumentu stacijas ir tārpu riteņu konstrukcijas ar maks. štancēšanas diametrs 88,9.  


4. Dubultā tornītis sastāv no garas iestrādājamas struktūras, kas nodrošina perforatora un mirstas koaksialitāti, kas nodrošina instrumenta un tornītis ilgu mūžu. T30 hidrauliskās štancēšanas preses mašīna cnc Fanuc sistēmas torņu perforators


5. Importētās pneimatiskās un hidrauliskās detaļas garantē mašīnas drošību.

Importa bumbas skrūves ar garu ceļojumu un lineāro vadotnes nodrošina pārvades precizitāti.

Darbmašīna ar cieto suku un tērauda lodīšu samazina mašīnas troksni un šoku, kā arī aizsargā izstrādājuma virsmu.

img_20171130_102727_副本.jpg

Ja jūs meklējat jaunu amada-357 cnc torņu perforators preses pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavoti Ķīnā, karstā pārdošana, tiešais pārdevējs, un ārvalstu amada-357 CNC tornītis perforators nospiediet no profesionāla ražotājs, piegādātājs un rūpnīcas, lūdzu, justies brīvi sazināties ar mums, mēs vienmēr esam jūsu CE vajadzībām, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, un PUHUA amada-357 cnc tornīšu perforators. Un laipni gaidīti, lai saņemtu mūsu produktus ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu.
Izmeklēšana