Qingdao Puhua smagās rūpniecības grupa tika dibināta 2006. gadā kopējais reģistrēto kapitāla vairāk nekā 8,500,000 dolārs, kopējā platība gandrīz 500 000 kvadrātmetru. Grupas pieder četras meitas corporation: Qingdao Puhua smagās rūpniecības mašīnas co., Ltd; Qingdao HIMNA ciparu vadības tehnoloģijas Co Ltd; Qingdao Puhua Dongjiu smagos rūpniecības mašīnas co., Ltd un Qingdao Jichuan automatizācijas tehnoloģijas Co, SIA

Qingdao Puhua un Puhua Dongjiu uzņēmums koncentrējas uz projektēšanas, izpētes, izstrādāt, ražot un pārdot smilšu domnas kabīnē, smilšu pārstrādes iekārtas, krāsošanas līnija, vides aizsardzības iekārtu, visa veida skrotis spridzināšanas iekārtas, ietver Aizķeres tips, kāpurķēžu drošības jostas tipa, rullīšu tipa, kontakttīkla veids, ceļa virsmas tips utt. Auto CAD, piegādājot labāko izmaksu veiktspējas produktus liešana, metalurģija, automobiļu, kuģu būves, būvniecība, kalnrūpniecības iekārtas un mašīnas tehnisko pieņemt visus produktus. Tās arī var balstīt uz lietotāju prasības, dizains un ražot dažādu nestandarta īpašu liešanas mašīnas, sniegt projektēšanas - ražošanas - atkļūdošana - apmācība - pabeigti projekti integrācijas pakalpojumi.

Qingdao himna un Jichuan company ir uzņēmusies saistības iesaistīti pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana Servo piedziņas CNC štancēšanas mašīna, štancēšanas mašīna hidrauliskais CNC tornītis, īpaši bieza plāksne CNC štancēšanas mašīna, CNC Štancēšanas iekārtas padeves, CNC nobīdes machine, CNC liekšanas mašīnas un citas apstrādes iekārtas. Mašīnas tiek plaši izmantoti zaļo enerģiju, enerģijas iekārtas, automobiļu rūpniecībā, inženierzinātnes, mašīnas, celtniecības mašīnas un citās jomās. Tās ir izveidojušas labu reputāciju pasaulē konkurētspējīgu cenu un augstākās tehnoloģijas.

Mēs esam apņēmušies saglabāt vadošo pozīciju nozarē, un ir pagājis ISO90001, CE un BV sertifikāciju.

Mums ir savas iespējas strādāt ODM/OEM projektos, mūsu pieredzējušie inženieri var noformēt iekārtas bāzes dažādās vajadzības. Mēs atbrīvot katru mēnesi vismaz desmit jaunus produktus, lai atbilstu jaunākajām tirgus tendencēm, un mēs vienkārši pabeigt lielapjoma pasūtījumiem, ar gada ražošanas jaudu vairāk nekā piecsimt kopas mašīnas. Lai nodrošinātu kvalitāti, mums ir profesionālas kvalitātes inspektoriem veikt stingru pārbaudi katrā posmā, kas ietver ienākošo pārbaudes, pārbaudes procesu un galīgo pārbaudi. Esam ieviesuši arī papildu testēšanas aprīkojumu, lai mūsu produkti sasniegtu starptautiskos standartus. Sakarā ar bagātu pieredzi un lielisku pakalpojumu, mums ir atzīta par uzticamu piegādātāju no daudzām starptautiskām pircējiem. Mūsu produktiem veikt augstas pārdošanu vietējā un starptautiskajā tirgū, mums ir veidot sadarbību ar SANY, Zoomlion, Ķīnas kuģu būves nozari un citas companys Ķīnā un mūsu produktiem ir eksportējuši uz Eiropu, uz dienvidiem un Ziemeļamerika, Tuvie Austrumi, Dienvidaustrumāzijā un un otra teritorija dibināta ASV, Krievija, Saūda Arābija, Irāna, Ukrainā, Vjetnamā un citu valstu pārstāvjiem. Mūsu produktu un pakalpojumu ir uzvarējis vietējiem un starptautiskiem klientiem labu reputāciju un uzticēšanos. Lai gūtu labumu no mūsu spēcīga konstrukcija, attīstīt spējas un lielisku pakalpojumu, sazinieties ar mums jau šodien! Mēs sirsnīgi veidot un dalīties ar jums panākumus.