4 asis tipa CNC tornīšu štancēšanas mašīna štancēšanai

4 asis tipa CNC tornīšu štancēšanas mašīna štancēšanai
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas
AMD-357 sērijas CNC tornīšu štancēšanas mašīna ir augstas efektivitātes, ātrgaitas un augstas precizitātes mašīna. Saskaņā ar turrent režīma bitu skaitu, to var sadalīt 24 stacijās un 32 stacijās. Detalizēti ir šādi.

24 stacija

Numurs

A

B

C

D

IT

Daudzums

18

8

2

2

2

Punching diapazons

3 ~ 12,7

≤31,7

≤50.8

≤88,9

≤50.8

32 stacija

Numurs

A

B

C

D

IT

Daudzums

18

8

2

2

2

Punching diapazons

3 ~ 12,7

≤31,7

≤50.8

≤88,9

≤50.8


Izstrādājumu motīvs:

● Pieņem 3 collu Siemens speciālo CNC sistēmu un saskaņo digitālo AC servo motoru, lai padarītu to ātru un uzticamu.

● Fizelais ir C tipa Tērauda metināšana, visa caurlaide, atlaidinot apstrādi, lai iegūtu labu cietu un gandrīz deformējamu

● Aprīkots ar augstas precizitātes pārvades sistēmu, ātrums ātrāk, braukšana ir regulējama.

● Ar otro pozicionēšanas funkciju var sasniegt bez miršanas zonas apstrādes.

● Pārvades sistēma izmanto starptautisku zīmolu ar augstu precizitāti, liela vadība, lodveida skrūve, lineāra vadotne ir augsta precizitāte un laba veiktspēja

● Galvenie pneimatiskie komponenti, elektriskie komponenti un transmisijas sastāvdaļas pieņem starptautiski pazīstamu zīmolu produktu, kas padara perfektu darbu perfektu.

● Izmantojiet AMADA standartus, kas ievieš integrētu biezu tornīšu pelējuma disku un standartu biezu tornīšu starptautiski universālu veidni.

● Aprīkots ar koncentrētu eļļošanas ierīci, samaziniet katra kustības vice berzi, uzlabojiet kalpošanas laiku


Ja meklējat jaunu 4-asu tipa cnc tornīšu štancēšanas mašīna pārdošanai, rūpnīcas cenu, zīmolu, kas izgatavota Ķīnā, karstā pārdošana, tiešais pārdevējs un ārvalstu 4 asu tipa cnc tornīšu štancēšanas mašīna, kas paredzēta perforēšanai no profesionāla ražotāja, piegādātāja un rūpnīcā, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, mēs vienmēr esam jūsu CE vajadzībām, pielāgota, profesionāla, konkurētspējīga, augstas precizitātes, jauna un laba kvalitāte, un PUHUA 4 asu tipa cnc tornīšu štancēšanas mašīna štancēšanai. Un laipni gaidīti, lai saņemtu mūsu produktus ar labu kvalitāti un profesionālu dizainu.
Izmeklēšana